Kontakta oss

Du kanske vill anlita oss eller har andra funderingar som rör våra undersökningar, kontakta oss gärna i sådana fall. Vi på Svenskt Kvalitetsindex har spetskompetenser inom olika näringsgrenar. Vi är statistiker, personalvetare och nationalekonomer, så börja med att ta en första kontakt med någon av våra medarbetare.

Johan Parmler
VD
+46 73 151 75 98
+46 831 53 00
johan.parmler@kvalitetsindex.se
Jacob Hallencreutz
Group CEO
+46 70 522 55 59
+46 823 20 02
jacob.hallencreutz@epsi-rating.com
Peter Ivert
Peter Ivert
COO
+46 73 96 834 36
+46 831 53 00
peter.ivert@kvalitetsindex.se
Susanne Aarup
Projektledare
+46 73 712 81 26
susanne.aarup@kvalitetsindex.se
Anna Andersdotter
Analytiker
+46 76 813 91 15
+46 831 53 00
anna.andersdotter@kvalitetsindex.se
Elina
Elina Jacobsson
Projektkoordinator
+46 73 020 31 76
+46 831 53 00
elina.jacobsson@kvalitetsindex.se
Riikka Kujala
Analytiker
+46 70 213 6537
+46 831 53 00
riikka.kujala@kvalitetsindex.se
Erik Lundberg
Analytiker
+46 70 339 87 17
+46 831 53 00
erik.lundberg@kvalitetsindex.se
Kristine
Kristine Nordström
Projektledare
+46 70 339 86 99
+46 831 53 00
kristine.nordstrom@kvalitetsindex.se
Henrik Nyman
Analytiker
+46 73 151 41 51
+46 831 53 00
henrik.nyman@kvalitetsindex.se
Karin Olofsson
Kommunikation
+46 70 542 94 78
+46 831 53 00
karin.olofsson@kvalitetsindex.se
Laurina Qvarnström
Projektledare
+46 70 880 27 13
+46 831 53 00
laurina.qvarnstrom@kvalitetsindex.se
Maria Söder (föräldraledig)
Projektledare
+46 702 20 89 99
+46 831 53 00
maria.soder@kvalitetsindex.se
Adam Wrede
Analytiker
+46 734 41 95 49
+46 831 53 00
adam.wrede@kvalitetsindex.se

Vill du ha hjälp med en undersökning?

Ange din e-post så kontaktar vi dig