Kontakta oss

Du kanske vill anlita oss eller har andra funderingar som rör våra undersökningar, kontakta oss gärna i sådana fall. Vi på Svenskt Kvalitetsindex har spetskompetenser inom olika näringsgrenar. Vi är statistiker, personalvetare och nationalekonomer, så börja med att ta en första kontakt med någon av våra medarbetare.

Bank och finans
Henrik Nyman
Områdesansvarig
+46 73 151 41 51
+46 831 53 00
henrik.nyman@kvalitetsindex.se
Samhälle
Maria Söder (föräldraledig)
Områdesansvarig
+46 702 20 89 99
+46 831 53 00
maria.soder@kvalitetsindex.se
Energi
Laurina Qvarnström
Områdesansvarig
+46 70 880 27 13
+46 831 53 00
laurina.qvarnstrom@kvalitetsindex.se
Group CEO
Jacob Hallencreutz
+46 70 522 55 59
+46 823 20 02
jacob.hallencreutz@epsi-rating.com
VD
Johan Parmler
+46 73 151 75 98
+46 831 53 00
johan.parmler@kvalitetsindex.se
Anna Andersdotter
Analytiker
+46 76 813 91 15
+46 831 53 00
anna.andersdotter@kvalitetsindex.se
Riikka Kujala
Analytiker
+46 70 213 6537
+46 831 53 00
riikka.kujala@kvalitetsindex.se
Adam Wrede
Analytiker
+46 734 41 95 49
+46 831 53 00
adam.wrede@kvalitetsindex.se
Elina Jacobsson
Projektkoordinator
+46 73 020 31 76
+46 831 53 00
elina.jacobsson@kvalitetsindex.se

Vill du ha hjälp med en undersökning?

Ange din e-post så kontaktar vi dig