Kontakta oss

Du kanske vill anlita oss eller har andra funderingar som rör våra undersökningar, kontakta oss gärna i sådana fall. Vi på Svenskt Kvalitetsindex har spetskompetenser inom olika näringsgrenar. Vi är statistiker, personalvetare och nationalekonomer, så börja med att ta en första kontakt med någon av våra medarbetare.

Johan Parmler
VD
+46 73 151 75 98
+46 831 53 00
johan.parmler@kvalitetsindex.se
Jacob Hallencreutz
Group CEO
+46 70 522 55 59
+46 823 20 02
jacob.hallencreutz@epsi-rating.com
Kristine Nordström
Områdesansvarig - Bank och finans

+46 831 53 00
kristine.nordstrom@kvalitetsindex.se
Elina Jacobsson
Projektkoordinator
+46 73 020 31 76
+46 831 53 00
elina.jacobsson@kvalitetsindex.se
Maria Söder (föräldraledig)
Områdesansvarig - Samhälle
+46 702 20 89 99
+46 831 53 00
maria.soder@kvalitetsindex.se
Laurina Qvarnström
Områdesansvarig - Energi
+46 70 880 27 13
+46 831 53 00
laurina.qvarnstrom@kvalitetsindex.se
Henrik Nyman
Analytiker
+46 73 151 41 51
+46 831 53 00
henrik.nyman@kvalitetsindex.se
Adam Wrede
Analytiker
+46 734 41 95 49
+46 831 53 00
adam.wrede@kvalitetsindex.se
Riikka Kujala
Analytiker
+46 70 213 6537
+46 831 53 00
riikka.kujala@kvalitetsindex.se
Anna Andersdotter
Analytiker
+46 76 813 91 15
+46 831 53 00
anna.andersdotter@kvalitetsindex.se
Erik Lundberg
Analytiker
+46 70 339 87 17
+46 831 53 00
erik.lundberg@kvalitetsindex.se

Vill du ha hjälp med en undersökning?

Ange din e-post så kontaktar vi dig